REFERENCJE

Paulina

PAULINA


Od jakiegoś czasu codziennie patrząc w lustro zastanawiałam się jak to się stało, że tak wyglądałam i tak źle się czułam. Brak ruchu, stres, lenistwo, zła dieta? Pewnie te jak i wiele czynników, a wszystkie razem spowodowały, że nie poznawałam samej siebie. Wiele razy podejmowałam próby odchudzania się - głównie za pomocą modnych diet. Efekty były żadne, a ja coraz częściej zaczynałam myśleć, że nic się z tym nie da zrobić i oszukiwałam sama siebie, że może nie jest aż tak źle. Było źle i to bardzo. Łukasza poleciła mi moja koleżanka Natalia, uczestniczka Dobrej Zmiany. Widząc jak się zmienila, jakie w jej przypadku dobre efekty dają ćwiczenia, stwierdziłam, że i ja spróbuje. Po rozmowie z Łukaszem w pierwszej kolejności postanowiliśmy poprawić moją kondycję, spadek wagi był niejako na drugim miejscu. Ale i na ten drugi cel nie trzeba było wcale długo czekać. Nie wiem jak, ale Łukasz sprawił, że ja - mega leń i osoba kompletnie nie uprawiająca żadnej aktywności fizycznej, wręcz nie lubiąca ćwiczyć, z radością idę na każdy wspólny trening. I nie mogę się doczekać kolejnego. Oprócz tego, że schudłam, dużo lepiej się czuje, mam lepszą kondycję, więcej energii. I mogę z całkowitą pewnością napisać, że rozpoczęcie treningu z Łukaszem, to jedna z moich najlepszych życiowych decyzji jakie podjęłam i najlepiej wydane pieniądze w życiu.

Natalia

NATALIA


Decydując się na zmianę brałam pod uwagę głównie kwestie zdrowotne, jednak efekt końcowy przeszedł moje największe oczekiwania. Nie spodziewałam się takiego wpływu na moje życie. Oczywiście miałam na początku obawy z tym związane: Czy sobie poradzę? Czy wytrzymam? Czy starczy mi cierpliwości i zaangażowania? Na moje szczęście Trener Łukasz cały czas mnie motywował do pracy, za co mu serdecznie dziękuję. Czasami nie miałam chęci na trening, ale myślałam o swoim celu, który sobie założyłam i od razu zmieniałam zdanie. Czuje się dużo lepiej z myślą, że w tym momencie pozbyłam się ze swojego życia kilku złych nawyków i nauczyłam się zasad dotyczących zdrowszego trybu życia. Projekt Dobra Zmiana to dopiero początek mojej przygody. Planuje regularne treningi i zdrowe odżywianie. Trzymajcie kciuki za moją przyszłą wytrwałość.

Natalia

NATALIA


Modelka i finalistka Miss Polonia 2016

Zanim zdecydowłam się na współpracę z trenerem osobistym, miałam jedynie, doświadczenia w zakresie ćwiczeń, które próbowałam wykonywać sama. Ze względu na problemy zdrowotne wiedziałam dokładnie czego oczekuję od osoby, która ma mną dalej pokierować w zmaganiach o dobrą kondycję fizyczną. Przez długi okres czasu uważnie obserwowałam trenerów prowadzących zajęcia w siłowni, do której uczęszczałam ale również pytałam o opinie bliskich znajomych. Wybór był bezdyskusyjny. Michał wyróżniał się w sposób zdecydowany. Z ogromną uwagą i determinacją podchodził do ćwiczeń z klientami. Rysami charakterystycznymi jego osobowości są: uporządkowanie, dynamiczność, kreatywność, konsekwencja jak i kultura osobista. Osobiście zauważyłam jak bardzo oddany jest swoim klientom i podchodzi do swojej pracy z pasją i pełnym poświęceniem, co niestety należy do rzadkości. Michał nigdy nie zwalnia tempa, koryguje też każde nieprawidłowe ćwiczenie. Pomaga jeśli chodźi o suplementację do specyficznych potrzeb i wymagań. Nigdy się nie spóźnia, zawsze jest przygotowany do zajęć. Szybko dostosowuje plan, metody jak i działanie do formy swoich klientów, nie dopuszczając jednak do obniżenia wartości merytorycznej treningu, nawet w te „gorsze dni”, które dotykają każdego z ćwiczących. Wybrałam Michała i jestem z jego pracy bardzo zadowolona. Ćwiczenia z nim bardzo polecam, szczególnie osobom: które nie mają czasu na samodzielne eksperymenty z siłownią, chcącym osągnąć konkretne cele ( np. płaski brzuch, zrzucenie wagi, budowa masy mięśniowej) w efektywny sposób, które, po dłższej przerwie lub urazach, chcą wrócić do regularnych ćwiczeń, chcącym poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego trybu życia

Agnieszka

MARTA


Zawsze chciałam zrzucić zbędne kilogramy, ale kończyło się to jakże znanym wszystkim odchudzającym się na własną rękę, efektem jojo. Bardzo chciałam pozbyć się nadwagi i poprawić swoją sylwetkę przed zbliżającymi się wakacjami. Poprosiłam o pomoc Łukasza. Dzięki Jego pomocy udało mi się zrzucić 11 kg. Łukasz jest bardzo kompetentny w tym co robi i czym się zajmuje. Dzięki zbilansowanej diecie, którą dostosował do mojej osoby, a także odpowiednim planom treningowym  uzyskałam wymarzoną wagę. Współpraca z Łukaszem była bardzo satysfakcjonująca, pomimo dużej odległości jaka nas dzieliła i odbywała się online. Zaangażowanie ze strony Łukasza było ogromne. Ustalił mój plan działania, dokonywał korekty mojej diety, wskazywał jak postępować, jak zdrowo żyć. Zawsze służył mi pomocą. Łukasz to prawdziwy profesjonalista i najlepszy motywator do podjęcia walki z samą sobą. Pokazał mi jak można żyć zdrowo. Przy tym to bardzo sympatyczny i miły człowiek potrafi swoją postawą zmotywować do działania każdego!
Wielkie dzięki trenerze!

Agnieszka

BARBARA


Kiedy przyjechałam na studia szkoda mi było czasu na gotowanie. Fast foody na każdym rogu ulicy to jest to! Jednak gdy po pierwszym semestrze studiów przyjechałam do rodzinnego domu i stanęłam na wadze okazało się, że w pół roku przybyło 10 kg. Pomyślałam "jestem młoda jeszcze zgubię te kilogramy". Niestety brak silnej woli i konsekwencji w działaniu pogłębiał mój problem. 60 min na bieżni i duża pizza w domu. Dopiero spotkanie z Michałem Gajdą, analiza mojego żywienia i rzetelne treningi spowodowały przełom. Trener personalny to nie tylko funkcja na siłowni, to osoba która motywuje Cię każdego dnia. Kiedy zaczęłam pracę z Michałem myślałam, że nie dam rady. Jego ulubione powiedzenie "boli? DOBRZE! Ma boleć! Znaczy działa!" działało na mnie jak płachta na byka. Teraz jednak jest dla mnie motywacją na każdym treningu. Dzięki pomocy trenera zgubiłam 20 kg!

Agnieszka

AGNIESZKA


Do siłowni trafiłam z powodu kryzysu wieku średniego, krótko po magicznych czterdziestych urodzinach. Chyba sprzyjała mi jakaś dobra gwiazda, bo spośród kilkunastu trenerów personalnych, trafiłam właśnie na Łukasza. To było w 2012 roku i od tego momentu nadal trenuję z Łukaszem, chociaż mieliśmy dwuletnią przerwę. Bardzo lubię biegać i Łukasz zmotywował mnie do przebiegnięcia 10 km w Run Warsaw. Udało się bez problemu. Pomógł mi zbudować ładną i wysportowaną sylwetkę. Zawsze uważnie słucha i stara się zrozumieć potrzeby swojego podopiecznego. Łukasz proponuje bardzo szeroką gamę ćwiczeń, dzięki czemu treningi się nie nudzą. Dopinguje, motywuje i wspiera. Można z nim porozmawiać na każdy temat, pożartować i wyżalić się – jeśli jest akurat taka potrzeba. Dzięki niemu, pomimo dwuletniej przerwy od sportu, bardzo szybko wróciłam do dobrej formy, za co bardzo dziękuję!

Ania

ANIA


Jestem nauczycielem tańca towarzyskiego od ponad 14 lat. Teoretycznie praca ze mną powinna należeć do łatwych. Niestety kontuzje kolana i kręgosłupa jakie nabyłam podczas swojej kariery zawodowej nie ułatwiały sprawy. Łukasz świetnie odnalazł się w roli trenera (rehabilitanta). Dziękuje za pełen profesjonalizm i wiedzę jaką posiada. Treningi z nim świetnie wzmocniły moje ciało, kondycję i poprawiły sylwetkę. Zawsze mobilizuje do lepszego odżywiania. Uwielbiam go za to!!!

Karolina

KAROLINA


Łukasz dwukrotnie przygotowywał mnie do wymagających trekkingów górskich i dlatego ma udział wmoich górskich sukcesach w Himalajach. Oprócz poprawy wydolności i sprawności fizycznej, zauważalna dla wszystkich jest również znaczna poprawa mojej sylwetki i także samopoczucia. Współpracę rozpoczęliśmy od wnikliwego wywiadu i wskazówek dotyczących odżywania, a następnie Łukasz dostosował program ćwiczeń do założonych celów i moich możliwości. W trakcie treningu Łukasz stale monitoruje sposób wykonywania ćwiczeń i dba aby były nie tylko skuteczne, ale także urozmaicone. W konsekwencji treningi z Łukaszem nie są nudne. Doceniam nie tylko jego zaangażowanie i profesjonalizm, ale także dużą kulturę osobistą.

Darek

DAREK


Kiedy facet przekroczy magiczną „40” włącza mu się kontrolka, że to ostatni moment, żeby spróbować zrobić coś ze swoim ciałem. Moim celem było zgubienie kilku zbędnych kilogramów oraz poprawienie sylwetki i kondycji. Zacząłem ćwiczyć samodzielnie, ale po kilku treningach stwierdziłem, że to nudne, a brak widocznych efektów zniechęcił mnie zupełnie. Doszedłem do wniosku, że jedynym rozwiązaniem jest Trener Personalny i tak trafiłem do Łukasza Adamowicza. Dzisiaj - patrząc z perspektywy ponad dwuletniej współpracy – muszę stwierdzić, że był to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Znakomite przygotowanie praktyczne, podbudowane solidną wiedzą teoretyczną sprawiają, że Łukasz jest doskonałym trenerem. Wciąż zaskakuje nowymi metodami treningowymii ciekawostkami dotyczącymi np. diety, przez co trening jest interesujący i przynosi zamierzone efekty. Miłe usposobienie i wysoka kultura osobista czynią go świetnym kompanem do rozmów i dyskusji na różne tematy. Łukasz - niestety, na moje nieszczęście - jest perfekcjonistą. Dlatego jego uwagi: „ łokieć bardziej do góry… , wolniej i dokładniej…” uświadamiają mi, że droga do doskonałości jeszcze daleka, ale przecież cel uświęca środki…

Marek

MAREK


Na początku moim celem, było poprawienie poziomu sprawności fizycznej. Dzięki Łukaszowi zacząłem biegać, mimo że wcześniej podbiegnięcie do tramwaju było dla mnie wyczynem. Po wypadku samochodowym dzięki Łukaszowi szybciej doszedłem do sprawności fizycznej. Wiele czasu poświęcałem na ćwiczenia rozciągające pod okiem Łukasza, profesjonalnie przygotowanego do takiej roli, dzięki ukończeniu AWF. Treningi prowadzone przez Łukasza, są ciekawe i za każdym razem inne, dzięki czemu nie są nużące. Treningi są dostosowane do moich aktualnych potrzeb i możliwości, za każdym razem jest nacisk na rozgrzewkę, jak i na koniec stretching pozwalający na lepszą regenerację mięśni po treningu. Trenuję dwa razy w tygodniu i na każdym treningu widzę i czuje postępy, najlepszym dowodem może być to, że rok po wypadku uzyskałem lepsze rezultaty w biegu na 10 km, niż przed. Trening z Łukaszem mogę śmiało polecić każdemu kto chce poprawić swoją kondycję fizyczną a brakuje mu nie tylko wiedzy, ale i motywacji do ćwiczeń samemu.

Adrianna

ADRIANNA


Nigdy nie byłam typem „sportowca”. Preferowałam inne sposoby spędzania wolnego czasu. Wszystko się zmieniło, gdy pewnego dnia spojrzałam w lustro i zobaczyłam młodą dziewczynę z nadwagą i wystającym brzuchem. Na początku starałam się sama zmobilizować, chodzić na siłownię, narzucałam sobie dietę, wymyślałam przeróżne sposoby, żeby zrzucić zbędne kilogramy - niestety bez skutków. Wszystko się zmieniło, kiedy trafiłam pod skrzydła mojego ulubionego trenera osobistego:) Przyznaję na początku było ciężko. Myślałam, że po miesiącu ćwiczeń będę już wyglądać jak „modelka”. Miałam chwile zwątpienia, ale dzięki Łukaszowi nie poddałam się.Dzięki indywidualnemu podejściu, ustaleniu treningów, diety, monitorowaniu ćwiczeń, zrzuciłam zbędne kilogramy. Mogę bez skrępowania powiedzieć, że mam fajne ciało, poprawiła się moja wydolność i sprawność organizmu. Przez to, że odchudzałam się pod okiem profesjonalisty nawet gdy musiałam sobie zrobić dłuższą przerwę w treningach, kilogramy ciągle spadały. Najważniejsze - Łukasz odkrył przede mną, że mogę polubić sport i mogę polubić siebie!Szczerze Polecam, nie będziecie żałować!:)

Rafał

RAFAŁ


Obojętnie czy właśnie zaczynasz swoją przygodę z siłownią czy jesteś już stałym bywalcem w zaprzyjaźnionym klubie, a kiedykolwiek zastanawiałeś się czy skorzystać z porad trenera personalnego. Rozwieję Twoje wątpliwości.Jakiś czas temu trafiłem pod skrzydła Łukasza Adamowicza, choć siłownia nie była dla mnie zupełnie nowym miejscem to zawsze czegoś brakowało mi w trakcie wykonywania ćwiczeń... Bywało różnie, pewnie jak każdemu czasem brakuje motywacji, pomysłu na nowy trening lub pewności czy ćwiczenia wykonujemy poprawnie czyli tak by najbardziej efektywnie wpływały na nasze ciało i sylwetkę.Przygoda z Łukaszem pokazała mi, że trener to ktoś w rodzaju sportowego menedżera jak w przypadku największych gwiazd sportu każdej dyscypliny. Zawodowi sportowcy dzięki możliwości skupienia się na samym trenowaniu osiągają najlepsze wyniki, wszystko pozostałe jest zadaniem osoby prowadzącej. Dokładnie tak samo jest w przypadku pracyz Łukaszem. Ten człowiek zadba o wszystko co potrzebne jest do osiągnięcia sukcesu.Dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń do Twoich potrzeb i celu, który chcesz osiągnąć, odpowiednio zmotywuje i zajmie się Tobą podczas treningu. Jest znakomitym specjalistą, jeśli chodzi o żywienie i dietę a przede wszystkim będzie Twoim kumplem w drodze do sukcesu.Trenowałem z Łukaszem przez dwa miesiące i mimo, że już razem nie trenujemy to zawsze służy mi pomocą jeśli chodzi o kwestie sportu. Pozostajemy w kontakcie, dzięki któremu wiem, że w przypadku jego podpowiedzi nie popełnię błędu i czas na trening wykorzystam maksymalnie efektywnie. Podczas mojej dwumiesięcznej przygody z Łukaszem, byłem pod jego stała opieką, nawet gdy trenowałem w dni, w których razem nie ćwiczyliśmy zawsze był zaangażowany i zainteresowany moimi wynikami czy postępami.Jeśli masz trochę samozaparcia i motywacji to do sukcesu brakuje Ci tylko pomocy Łukasza.Przed spotkaniem z Łukaszem ważyłem 107 kg, już po pierwszym treningu wiedziałem, że to będzie bogate doświadczenie i fajna współpraca. Jako doświadczony trener, Łukasz sporo wymaga ale to chyba znak rozpoznawczy dobrego trenera. Przez dwa miesiące zdobyłem ogromną wiedzę a doświadczenie pozwala mi na swobodne trenowanie bez zmartwieńo urazy czy niepoprawne wykonywanie ćwiczeń. Po dwóch miesiącach odnotowaliśmy wagę 94 kg i był to oczywiście mój ogromny wkład, ale również wielka zasługa Łukasza.Jeśli masz możliwość, chęci i odrobinę silnej woli Łukasz przekuje Twoje atuty w sukces.Z pełną odpowiedzialnością polecam pracę z Łukaszem jako doskonałym fachowcemi pozytywnym człowiekiem, który sprawi, że trening będzie profesjonalny i nigdy Cię nie znudzi.